Často klazené otázky

Informace o produktu

Jak se Skinny Gummy užívá?

Rozžvýkejte 4 gumíky 30 min. před jídlem (nebo během období hladu) třikrát denně. Je velmi důležité gumíky důkladně rozžvýkat a zapít každou dávku 1-2 sklenicemi (min.250 ml) vody, aby se látka dostala do žaludku.

Glukomannan totiž vodu na sebe naváže, tím zvětší svůj objem, zaplní prostor v žaludku a zajistí pocit sytosti na delší dobu. Pro potřeby hubnutí je požadovaná dávka 3g glukomannan denně (1g 3x denně).

Musím si upravit stravu během užívání Skinny Gummy pokud chci zhubnout?

Není to zcela nezbytné, protože pointou Skinny Gummy je, právě to, že tvé porce jídla se zmenší a tím se sníží i tvůj denní kalorický příjem, Už to způsobuje hubnutí. Avšak pokud své stravování omezil na 3 jídla denně, přidáš do každé porce zeleninu, a budeš jíst méně kaloricé jídla, určitě bude výsledek ještě lepší.

Takže si nakládej na talíř méně než obvykle, protože Skinny Gummy už místo v tvém bříšku zaplní?

Musím při užívání Skinny Gummy cvičit pokud chci zhubnout?

Samozřejmě cvičení je prospěšné pro celkový pozitivní stav tvého organismu 🙂 Takže pokud chceš dosáhnout co nejlepší výsledky, doporučujeme k upravené stravě, užívání “gumíky” přidat alespoň trošku pohybu a kila půjdou dolů ještě rychleji? Takže výtah nepoužívej 🙂

Kolik zhubnu při užívání Skinny Gummy?

Výsledky při užívání jsou velmi individuální. Hubnutí závisí na mnoha faktorech, jako jsou nap. genetika, stravování, pohyb, celkový psychický stav organismu a další. Nevíme ti přesně říct číslo, které se na tvé váze změní 🙂 Ale věříme, že na cestě k tvé vysněné postavě do plavek bude náš gumíky tvým věrným společníkem.

Obsahuje Skinny Gummy projímavé látky (projímadla)?

Ne, Skinny Gummy neobsahuje žádné laxativa.

Mohu Skinny Gummy užívat v těhotenství, nebo pokud kojím?

Produkt se nedoporučuje užívat během období těhotenství a kojení.

Od kolik let se může Skinny Gummy užívat?

Nedoporučuje se užívat osobám mladším 15 let.

Mohu Skinny Gummy užívat se svými léky od lékaře?

Tvé léky doporučujeme užívat min. 4 hodiny po nebo jednu hodinu před užitím Skinny Gummy.

Je Skinny Gummy testován na zvířatech?

Ne, Skinny Gummy není testován na zvířatech, my je máme totiž rádi 🙂

Pokud si mezi těmito odpověďmi nenachází odpověď na tvou otázku, klidně nám napiš email na [email protected] a rádi ti na vše odpovíme 🙂

Doručení a platba

Kam Skinny Gummy doručujeme?

Do celé České republiky zasíláme kurýrem za částku 5,99 €. Balíky expedujeme vždy v pondělí, středu a pátek kurýrní společností PPL. Doba doručení je 1 pracovní den od odeslání.

Pokud máš zájem balíček odeslat do zahraničí, ne to problém 🙂 Kontaktuj nás na email [email protected]

Jak mohu Skinny Gummy zaplatit?

Platba na dobírku. Zboží zaplatíš přímo kurýrovi při jeho převzetí.

Platba kartou – přes PayPal. Kreditní nebo debetní kartou můžeš zaplatit prostřednictvím PayPal-u a to tak, že zvolíš možnost “platba kartou – přes PayPal”, kde následně zvolíš možnost “Pay with debit or credit card” a pohodlně dokončíš objednávku vyplněním údajů.

Garance vrácení peněz

 

Jak funguje vrácení peněz?

Nikdo nechce koupit zajíce v pytli. Tomu zcela rozumíme. Jelikož jsme si naším produktem jisti, nabízíme ti garanci vrácení peněz na všechny neotevřené balení až po dobu 30 dní (od data dodání).

V praxi to znamená, že když si koupíš např. 14 denní přeměnu, a po 7 dnech tě náš produkt nepřesvědčí, můžeš nám na své náklady poslat zbývající neotevřené balení zpět, a my ti za ně vrátíme peníze!